BĘBNOWE

Producenci

Nasi dostawcy części samochodowych
{* *}

Śledź nas na Facebooku

BĘBNOWE
BĘBNOWE

Hamulce bębnowe, czyli bębny hamulcowe, szczęki hamulcowe, osprzęt do montażu itd

UWAGA, jeśli  w kategorii nie widać produktów, należy kliknąć w nazwę podkategorii, wyświetli się lista produktów zawartych w tej podkategorii

BĘBNOWE W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • CYLINDERKI

  Cylinderki hamulcowe, czyli hydrauliczne rozpieraki szczęk, dociskające okładzinę szczęk do wewnętrzne powierzchni bębnów. Mogą się z biegiem czasu rozszczelnić. Można próbować je naprawiać za pomocą reperaturek, lub wymienić na nowe. W naszej ofercie cylinderki są w zamiennikach lub w oryginale, a reperaturki raczej w zamiennikach.

  UWAGA, jeśli  w kategorii nie widać produktów, należy kliknąć w nazwę podkategorii, wyświetli się lista produktów zawartych w tej podkategorii

   

 • bębny hamulcowe

  Bębny hamulcowe, zwykle stosowane w hamulcu tylnym, wolniej zużywające się niż tarcze, ale stosowane w modelach o słąbszych silnikach w hamulcach o mniejszych wymaganiach.

 • osprzęt szczęk

  Szczęki hamulcowe - osprzęt montażowy, czyli zestawy sprężynek i innych elementów potrzebnych do poprawnego umieszczenia na tarczy kotwicznej. Sprzedajemy raczej tylko w zestawach.

 • szczęki

  Szczęki hamulcowe, czyli okładzina hamulcowa cierna zamontowana na podstawach w kształcie półksiężyców, w samochodzie stosowane 4 sztuki szczęk, w sprzedaży komplket 4szt na 2 koła, czyli na tylną oś. w naszej ofercie tylko szczęki nowe, zamienniki i oryginały.

 • zestawy hamulcowe

  Zestawy hamulcowe, stosowane wtedy gdy zuzyciu uległo więcej niż jeden rodzaj elementu tylnego hamulca w wersji bębnowej. W zestawach znajdują się szczęki hamulcowe, cylinderki, samoregulatory oraz sprężynki. W naszej ofercie można znaleźć zarówno oryginały jak i zamienniki.

 • osłona bębna

  Osłona bębna to inaczej tarcza kotwiczna szczęk hamulcowych i cylinderków. To właśnie na tej osłonie montowane są szczęki hamulcowe i cylinderki, a całość przykręcona do tylnego wahacza.

 • samoregulator hamulca...

  Samoregulator hamulca ręcznego, inaczej rozpierak do szczęk hamulcowych, podlega zużyciu choćby z powodu rdzy. W naszej ofercie nowe zamienniki lub oryginały.