Wyszukaj wg modelu

ŁOŻYSKO KOŁA

Producenci

Nasi dostawcy części samochodowych

Śledź nas na Facebooku

ŁOŻYSKO KOŁA
ŁOŻYSKO KOŁA

Łożysko koła to szeroka kategoria, znajdziemy tutaj łożyska typowe, montowane do zwrotnicy lub bębna hamulcowego, ale również komplety łożysko z tarczą lub bębnem hamulcowym, oraz łożyska typu piasta i wszelki osprzęt do łożysk jak np uszczelniacze. W naszej ofercie łożyska tylko nowe, oryginalne lub zamienniki o dobrej sprawdzonej jakości, od lat sprzedawane i wypróbowane w praktyce.

    SNR Logo      CX LOGO      CORAM LOGO    

Jeśli w kategorii nie widać produktów proszę otworzyć podkategorie klikając w ich nazwy

ŁOŻYSKO KOŁA W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • łożyska z bębnem

  Łożysko koła, komplet z bębnem hamulcowym. Takie komplety są zaproponowane do modeli z ABSem na bieżniach magnetycznych montowanych na tylnych łożyskach. W naszej ofercie komplety nowe w zamienniku lub oryginalne. Producenci dostępni w ofercie to francuski SNR, włoski SAMKO, niemiecki TRW, włoski BREMBO, i inni

  TRW  SAMKO  BREMBO  

 • łożyska

  Łożysko koła, w tej kategorii umieściliśmy tradycyjnie montowane łożyska koła, tak przód jak i tył. W naszej ofercie łożyska koła nowe, w zamiennikach np CX, VELTEX, CORAM, lub w oryginale SNR, SKF, FAG, w ciągłej sprzedaży. Dobór łożysk jest raczej łatwy ale czasami można się wspomagać wymiarami łożyska lub skorzystać z katalogu producenta.

  SNR  SKF  CORAM  CX  FAG  

 • łożyska typu piasta

  Łożysko koła typu piasta, często w tylnych osiach stosowane jest łożysko wykonane jako piasta, niestety droższe od łożysk tradycyjnie wykonanych, ale widocznie montażowo uzasadnione. W naszej ofercie raczej tylko francuskiej produkcji SNR, sporadycznie, do niektórych modeli dostępny zamiennik, coraz wiekszy wybór w zamiennikach zwłaszcza pochodzenia chińskiego.

  francuski producent łożysk na montaż samochodów  łożyska chińskie dobrej jakości  łożyska w zamienniku o sprawdzonej jakości

 • uszczelniacz łożyska

  Uszczelniacz łożyska koła, dotyczy tych modeli, w których montowano łożyska stożkowe, otwarte, nie uszczelnione fabrycznie.

 • pierścień segera

  Pierścienie zabezpieczające łożysko koła w zwrotnicy, w bębnie hamulcowym tył, w tarczy hamulcowej tył, najcześciej pierścienie segera ale nie tylko. W naszej ofercie oryginały i zamienniki.

 • podkładka łożyska

  Do dokręcania łożyska zwłaszcza tylnego stosowane są podkładki w specjalnym wykonaniu, dostępne raczej tylko w oryginale.

Zadaj pytanie on-line