ŁOŻYSKO KOŁA

Producenci

Nasi dostawcy części samochodowych
{* *}

Śledź nas na Facebooku

ŁOŻYSKO KOŁA
ŁOŻYSKO KOŁA

Łożysko koła to szeroka kategoria, znajdziemy tutaj łożyska typowe, montowane do zwrotnicy lub bębna hamulcowego, ale również komplety łożysko z tarczą lub bębnem hamulcowym, oraz łożyska typu piasta i wszelki osprzęt do łożysk jak np uszczelniacze. W naszej ofercie łożyska tylko nowe, oryginalne lub zamienniki o dobrej sprawdzonej jakości, od lat sprzedawane i wypróbowane w praktyce.

    SNR Logo      CX LOGO      CORAM LOGO    

Jeśli w kategorii nie widać produktów proszę otworzyć podkategorie klikając w ich nazwy

ŁOŻYSKO KOŁA W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • łożyska z bębnem

  Łożysko koła, komplet z bębnem hamulcowym. Takie komplety są zaproponowane do modeli z ABSem na bieżniach magnetycznych montowanych na tylnych łożyskach. W naszej ofercie komplety nowe w zamienniku lub oryginalne. Producenci dostępni w ofercie to francuski SNR, włoski SAMKO, niemiecki TRW, włoski BREMBO, i inni

  TRW  SAMKO  BREMBO  

 • łożyska

  Łożysko koła, w tej kategorii umieściliśmy tradycyjnie montowane łożyska koła, tak przód jak i tył. W naszej ofercie łożyska koła nowe, w zamiennikach np CX, VELTEX, CORAM, lub w oryginale SNR, SKF, FAG, w ciągłej sprzedaży. Dobór łożysk jest raczej łatwy ale czasami można się wspomagać wymiarami łożyska lub skorzystać z katalogu producenta.

  SNR  SKF  CORAM  CX  FAG  

 • łożyska typu piasta

  Łożysko koła typu piasta, często w tylnych osiach stosowane jest łożysko wykonane jako piasta, niestety droższe od łożysk tradycyjnie wykonanych, ale widocznie montażowo uzasadnione. W naszej ofercie raczej tylko francuskiej produkcji SNR, sporadycznie, do niektórych modeli dostępny zamiennik, coraz wiekszy wybór w zamiennikach zwłaszcza pochodzenia chińskiego.

  francuski producent łożysk na montaż samochodów  łożyska chińskie dobrej jakości  łożyska w zamienniku o sprawdzonej jakości

 • uszczelniacz łożyska

  Uszczelniacz łożyska koła, dotyczy tych modeli, w których montowano łożyska stożkowe, otwarte, nie uszczelnione fabrycznie.

 • pierścień segera

  Pierścienie zabezpieczające łożysko koła w zwrotnicy, w bębnie hamulcowym tył, w tarczy hamulcowej tył, najcześciej pierścienie segera ale nie tylko. W naszej ofercie oryginały i zamienniki.

 • podkładka łożyska

  Do dokręcania łożyska zwłaszcza tylnego stosowane są podkładki w specjalnym wykonaniu, dostępne raczej tylko w oryginale.