CHŁODNICA PŁYNU

Producenci

Nasi dostawcy części samochodowych
{* *}

Śledź nas na Facebooku

CHŁODNICA PŁYNU
CHŁODNICA PŁYNU

Chłodnica wody albo raczej płynu chłodniczego, to główny element układu chłodzenia silnika. Uszkodzenie zasadniczo polega na nieszczelności. W ofercie mamy zamienniki, zamienniki w jakości oryginału, oryginały (na zamówienie), używanych chłodnic nie mamy w ofercie i nie polecamy. W kategorii dostępny jest jeszcze osprzęt montażu chłodnic...

W celu poprawnego dobrania chłodnicy można skorzystać z katalogów on-line BEHR-HELLA, VALEO, NISSENS, NRF,

CHŁODNICA PŁYNU W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • chłodnica

  Chłodnica płynu (wody) w ofercie tylko nowe chłodnice, w oryginale lub w zamiennikach. Mamy w sprzedaży zamienniki od wielu różnych producentów w bardzo różnych cenach.

 • korek chłodnicy

  Chłodnica osprzęt - korek chłodnicy, dostępne zamienniki lyb oryginały. Taki korek pełni funkcję nie tylko zaślepki ale również bezpiecznika ciśnieniowego - w sytucji wzrostu ciśnienia w układzie chłodzenia powyżej dozwolonego korek otwiera szczelinę bezpieczeństwa upuszczając nadmiar ciśnienia, dzięki czemu nie popękają gumowe przewody. Dlatego przy dobieraniu takiego korka warto sprawdzić na swoim (jeśli jest opisany) jakie dopuszczalne ciśnienie wytrzymuje. Jeśli nie ma takiego opisu, sugerujemy kontakt z numerem nadwozia VIN w celu ustalenia właściwego korka.

 • uszczelnienia

  Chłodnica wody - uszczelnienia, to mogą być oringi pod przewody chłodzenia.

 • osłony

  Osłona na chłodnicę wody, zwykle zewnętrzny kawałek plastiku dodatkowo osłaniający chłodnicę już pod atrapą.

 • odpowietrznik

  Odpowietrznik chłodnicy, zdarza się go uszkodzić przy wymianie płynu i odpowietrzaniu układu chłodzenia. Mamy w sprzedaży odpowietrzniki nowe, oryginalne lub zamienniki.

 • uchwyty

  Chłodnica płynu - uchwyty montażowe, do mocowania chłodnic w pasie przednim samochodu. W ofercie nowe uchwyty zazwyczaj oryginalne.