ZAMEK

Producenci

Nasi dostawcy części samochodowych
{* *}

Śledź nas na Facebooku

ZAMEK
ZAMEK

Zamek do samochodu, wkładki do drzwi, zestawy ze stacyjką lub bez, wszystko w tej kategorii do wyboru. Jeśli w kategorii głównej nie widać produktów należy otworzyć podkategorie klikając w ich nazwy.

ZAMEK W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • mechanizm wewnętrzny

  Zamek samochodu - mechanizm zamka wewnątrz w drzwiach, czyli urządzenie zamykające (zatrzaskujące) drzwi w samochodzie, od pewnego czasu prosukowane jako mechanizmy zintegrowane z siłownika mi centralnego zamka (odkąd centralny zamek wszedł na wyposażenie standard). W naszej ofercie tylko oryginały, używane lub nowe na zamówienie.

 • zatrzask zamka drzwi

  Zamek drzwi - zatrzask zamka, czyli ta część mechanizmu, która łapie za bolec na słupku, dotyczy tylko starszych modeli, bo w nowszych ten element zamka jest już częścią integralną mechanizmu i nie wystaje poza krawędź drzwi. Dostępne tylko używane z wyprzedaży.

 • zamek bagażnika

  Zamek bagażnika, mechanizm do zamykania pokrywy bagażnika, klapy tylnej (tzw piątych drzwi), tylnych drzwi skrzydłowych. Również wkład zamka z kluczami, lub cała kaseta do klapy. Proponujemy nowe i używane, zamienniki lub oryginały.

 • zestawy bez stacyjki

  Zamek do samochodu - zestawy wkładek zamka na cały pojazd ale bez stacyjki. Dostępne nowe zamienniki lub oryginały.

 • zestawy ze stacyjką

  Zamek samochodowy - pełny zestaw zamków na pojazd razem ze stacyjką.Dostępne nowe zamienniki lub oryginały.

 • zatrzask zamka klapy tył

  Zatrzask klapy tył, element zamka zatrzaskujący klapę tylną lub pokrywę bagażnika. Dostępne używane i nowe, częściej w oryginale niż w zamienniku.

 • wkładki drzwi

  Zamek drzwi bocznych - wkładki (bębenki) zamka, występują w sprzedaży pojedynczo (na jedne drzwi) lub w zestawach (na 1 pojazd), dostępne w zamiennikach lub z oryginału. Tradycyjne zamki na klucze, powoli odchodzą do lamusa, w najnowszych modelach stosowane są już zamki magnetyczne na kartę.