Kategorie

Producenci

Nasi dostawcy części samochodowych
{* *}

Śledź nas na Facebooku

Części nowe - oryginalne, na pierwszy montaż

Części nowe oryginalne, to głównie części produkowane na montaż fabryczny w produkowanych samochodach. Dostarczane przede wszystkim do sieci autoryzowanych obsługi samochodów ASO ale nie tylko.

W naszej ofercie mamy duże ilości części oryginalnych z pierwszego montażu w opakowaniach markowych producentów samochodów w dobrych cenach zwykle niższych niż w ASO.

Dobieranie tych części czasami jest proste i wystarczy skorzystać z naszej wyszukiwarki wg modeli samochodów, a czasami skomplikowane na tyle, że sugerujemy kontakt z naszymi doradcami. Wystarczy zadzwonić 600054600 lub wysłać zapytanie na e-mail salko@salko.pl z podaniem numeru nadwozia VIN a udzielimy pełnej informacji o poszukiwanej części do swojego samochodu. Numer nadwozia VIN w samochodach francuskich zaczyna się od liter VF... a znajduje się w dokumentach rejestracyjnych pojazdu na pierwszej stronie pod pozycją E.

Dostawy części nowych oryginalnych w opakowaniu producenta samochodu odbywają się podobnie jak zamienników, z tym że jeśli poszukiwanej części nie ma w polskich magazynach, a trzeba sprowadzić z Francji to czas oczekiwania wydłuża się do minimum 7 dni.

opakowanieopakowanie

Zachowanie gwarancji na części oryginalne wymaga montażu w stacji obsługi (warsztacie) potwierdzonym za pomocą faktury lub paragonu na usługę. Przy własnoręcznej wymianie producent może uznać, że wykonawca nie posiadając wystarczającej wiedzy dokonał wymiany wadliwie, wpływając na trwałość wymienionej oryginalnej części.

W naszej ofercie proponujemy części oryginalne z sieci PSA, części do Citroena i części do Peugeota, oraz z sieci Reanult, czyli części do Dacia i części do Renault.

logologologologo

W naszej ofercie można znaleść wiele oryginalnych części, takich jak rozrządy, łożyska, uszczelki, korki, części silnikowe ale i drobne części jak spinki również.

Części oryginalne warto stosować z co najmniej jednego najważniejszego powodu. Będą pasować w 100% jeśli dobór nastąpi prawidłowo czyli zgodnie z numerem VIN. Ponadto jakość tych części nie podlega dyskusji. Jednak czasami cena oryginału jest tak niekomfortowo wysoka że wtedy rozglądamy się za tańszą opcją, np zamiennikiem do tego oryginału.