ELEKTRYCZNE

Producenci

Nasi dostawcy części samochodowych
{* *}

Śledź nas na Facebooku

ELEKTRYCZNE

Elektryczne części samochodowe, to bardzo szeroka gama urządzeń napędzanych elektrycznie, jak rozrusznik,  bądź sterujących urządzenia elektryczne, jak np przełączniki, oraz wytwarzajacych prąd jak alternatory. Do tego także części do ich naprawy. Wszystko to w tej szerokiej kategorii, dostępne zarówno w oryginale jak i w zamiennikach, a w wielu przypadkach także regenerowane i używane.

Jeśli w kategorii nie widać produktów należy otworzyć podkategorie klikając na ich nazwy.

ELEKTRYCZNE W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • BEZPIECZNIKI

  Bezpieczniki samochodowe, tak samo jak w każdym innym układzie elektrycznym muszą być stosowane zabezpieczenia przed przeciążeniem i potopieniem urządzeń elektrycznych. Są to właśnie bezpieczniki, które na przestrzeni lat zmieniały się i dlatego jest sporo wersji stosowanych w samochodach.

 • CZUJNIKI

  Czujniki w samochodzie mierzą różne media i powiadamiają kierowcę o stanie pojazdu. Dla ułatwienia wyszukiwania proponujemy skorzystać z katalogu producenta EPS

 • akumulatory

  Akumulator, czyli główne zasilanie w samochodzie, do wymiany po trzech pięciu latach eksploatacji. Więcej o akumulatorach przeczytasz w artykule tutaj: AKUMULATORY

 • ROZRUSZNIK

  Rozrusznik i części rozrusznika, w tej kategorii można znaleźć zarówno rozruszniki jak i części do ich naprawy.

 • ALTERNATOR

  Alternatory i podzespoły do ich naprawy. W tej kategorii można szukać kompletnych alternatorów, nowych, używanych, regenerowanych ale i części do ich naprawy. Więcej szczegółów można znaleźć w artykule Alternator i części

 • POZOSTAŁE

  Pozostałe części elektryczne stosowane w samochodach, takie jak klakson, zapalniczka, itd

 • ZŁĄCZA

  Złącza elektryczne, wtyczki, gniazda, oprawki i części do nich.

 • ŻARÓWKI

  Żarówki samochodowe dzielą się ze względu na zastosowanie lub wykonanie. Mogą więc być żarówki do oświetlenia głównego, czyli do reflektorów przednich, do lamp tylnych. Do oświetlenia pomocniczego, czyli lamp dodatkowych jak lampy przeciwmgielne. Do oświetlenia wnętrza pojazdu, tablicy rejestracyjnej itp. Ze względu na wykonanie rozróżnimy żarówki halogenowe, xenonowe, jednowłóknowe, dwuwłóknowe, z trzonkiem, bez trzonka itd. W naszej ofercie można znaleźć żarówki od kilku producentów, w bardzo różnych cenach.

  Żeby wyświetlić listę produktów należy wybrać interesującą użytkownika kategorię i kliknąć w nazwę podkategorii. Samo otwieranie (plusem) kategorii nie wyświetla jeszcze produktów.

 • PRZEKAŹNIKI

  Przekaźniki samochodowe, bardzo wiele zastosowań, więc podział jest uproszczony, jednak można szukać po nazwie. Jeśli brak wyników należy otworzyć właściwą podkategorię i przeszukiwać pojedynczo.

 • PRZEŁĄCZNIKI

  Przełączniki - w samochodach występuje wiele różnych włączników i przełączników, dzielimy je ze względu na zastosowanie na takie jak włączniki sterowania szybami, właczanie ogrzewania szyby tylnej, włączniki  świateł awaryjnych, przełączniki wycieraczek, świateł itd. Dostępne są przede wszystkim produkty oryginalne, ale do wielu modeli mamy też w ofercie przełączniki w zamiennikach lub używane.

  Jeśli w głównej kategorii nie widać produktów, należy otworzyć podkategorie klikając w ich nazwy.

 • MODUŁ