BLOK

Producenci

Nasi dostawcy części samochodowych
{* *}

Śledź nas na Facebooku

BLOK
BLOK

Blok silnika, albo dół silnika, to korpus, czyli blok, ale i wał korbowy, panewki tłoki korbowody itd... Wszystko to dostępne w tej kategorii.

Jeśli w kategorii głównej nie widać produktów należy otworzyć podkategorie klikając w ich nazwy.

BLOK W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • KORBOWÓD

  Korbowód wraz z elementami montażowymi (tulejki, śruby, nakrętki) dostępne nowe lub używane.

   Jeśli w kategorii głównej nie widać produktów należy otworzyć podkategorie klikając w ich nazwy.

 • panewki korbowodowe

  Dół silnika - panewki korbowodowe, czyli łożyska ślizgowe korbowodów na połączeniu korbowodu z wałem korbowym. Panewki w zależności od potrzeby wykonania szlifu wału mogą być wykonane w wymiarze nominalnym lub w nadwymiarze dla wału korbowego po szlifie.

 • panewki główne

  Blok - panewki główne wału korbowego, czyli łożyskowanie ślizgowe wału w bloku. Panewki w zależnosci od możliwości wykonania szlifu wału mogą być w nominale lub w nadwymiarze. W naszej ofercie komplety panewek głównych na wał od różnych producentów.

 • panewki oporowe

  Panewki oporowe, to inaczej pierścienie dystansowe wału korbowego, których zadaniem jest kasowanie luzów wzdłużosiowych wału. Proponujemy pierścienie nowe w zestawach na silnik.

 • TŁOK

  Tłok silnika ze wszystkimi elementami. W tej kategorii proponujemy tłoki, pierścienie i sworznie tłokowe.

  Jeśli w kategorii głównej nie widać produktów należy otworzyć podkategorie klikając w ich nazwy.

 • obudowa uszczelniacza...

  Obudowa wału korbowego do montażu uszczelniacza wału od strony rozrządu silnika. Te obudowy są dostępne tylko w oryginale, nowe lub używane.

 • zestaw naprawczy

  Zestaw naprawczy silnika, chodzi oczywiście o dół silnika i części wymienne, czyli w skład zestawu mogą wchodzić kompletne tłoki z pierścieniami i sworzniami, oraz tuleje. Zestawy dostępne są w zamiennikach lub z oryginału.

 • tuleja

  Dół silnika - tuleja, cylinder tłokowy, czyli to w czym porusza się tłok silnika. Nie każdy silnik ma wymienne tuleje, ale większosć tak. W naszej ofercie tuleje nowe zamienniki i używane oryginały.

 • wał korbowy

  Dół silnika - wał korbowy. To główny element napędowy silnika, który zamienia ruch posuwisto-zwrotny korbowodów na obrotowy i przekazuje poprzez koło zamachowe i sprzęgło na skrzynię biegów. W naszej ofercie wały korbowe używane lub nowe.

 • blok silnika

  Blok silnika, czyli dolna część silnika, w której obraca się wał korbowy i poruszają tłoki z korbowodami. Do bloku z góry dokręcana jest głowica a od spodu misa oleju. Blok silnika luzem proponujemy tylko używany i tylko do niektórych modeli silników francuskich.