UWAGA!

dnia 20.04.2019 tj w Wielką Sobotę - sklep stacjonarny w Czeladzi będzie zamknięty, wysyłki będą realizowane 23.04.2019 

Wyszukaj wg modelu

WNĘTRZE

Producenci

Nasi dostawcy części samochodowych

Śledź nas na Facebooku

WNĘTRZE
WNĘTRZE

Wnętrze pojazdu, czyli tapicerki, konsole, fotele, podsufitki, popielniczki itd

Jeśli w kategorii nie widać produktów należy otworzyć podkategorie klikając w ich nazwy.

WNĘTRZE W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • półka tył

  Wnętrze pojazdu - tylna półka, tylna żaluzja, osłona bagażnika otwierana zwykle razem z podnoszoną siłownikami tylną klapą. W sprzedaży używane (wyprzedaż do starszych modeli) a nowe na zamówienie.

 • linka szybkościomierza

  Wnętrze pojazdu - linka szybkościomierza, dotyczy pojazdów starszych (w nowych zamiast linki jest pomiar elektroniczny). w naszej ofercie linki szybkościomierza dostępne nowe zamienniki w ciągłej sprzedaży, oryginalne linki dostępne na zamówienie.

 • fotele

  Wnętrze pojazdu - fotele samochodowe, używane na wyprzedaży, nowe tylko na zamówienie z oryginału (zamienniki nie występują)

 • różne pozostałe

  Pozostałe części wyposażenia wnętrza pojazdu, jak np klapki na radio, popielniczki, pokrętła z konsoli itd

 • teleskop klapy

  Wnętrze samochodu - teleskopy podnoszenia tylnej klapy, w naszej ofercie nowe zamienniki, używane na wyprzedaży (tylko niektóre starsze modele) a oryginalne do sprowadzenia na zamówienie. Telskopy klapy tylnej inaczej siłowniki podnoszenia klapy, albo sprężyny gazowe klapy tylnej.

 • konsola

  Wnętrze samochodu - konsola, deska rozdzielcza, konsola środkowa itd. Używane na wyprzedaży do starszych modeli, nowe tylko w oryginale na zamówienie.

 • tapicerka

  Wnętrze pojazdu - tapicerka, używane elementy tapicerki do starszych modeli, na wyprzedaży. Nowe elementy tapicerki tylko z oryginału na zamówienie.

Zadaj pytanie on-line