AMORTYZACJA

Producenci

Nasi dostawcy części samochodowych
{* *}

Śledź nas na Facebooku

AMORTYZACJA
AMORTYZACJA

Amortyzacja w samochodach francuskich Citroen, Peugeot, Renault i Dacia ma szczególne znaczenie.

W tej kategorii można znaleźć amortyzatory, sprężyny zawieszenia i wszystkie elementy montażowe amortyzacji od najlepszych europejskich producentów.

Jeśli nie widać produktów w kategorii, należy kliknąć w nazwę podkategorii.

AMORTYZACJA W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • amortyzator

  Amortyzatory do samochodów Citroen, Peugeot, Renault, Dacia.

  Od stanu amortyzatorów zależy komfort jazdy ale i bezpieczeństwo użytkownika samochodu, należy dbać o dobry stan amortyzatorów, w naszej ofercie mamy przede wszystkim amortyzatory francuskiej produkcji RECORD, w ciągłej sprzedaży z własnego magazynu. Amortyzatory sprawdzone na polskim rynku od kilkunastu lat, a na rynku francuskim od 60 lat.

  dostęp do katalogu amortyzatorów Record France

  Bardzo dobry współczynnik jakości do ceny powoduje że to bardzo atrakcyjna propozycja.

  Poza tym możemy proponować takie produkcje jak: MONROE, DACO, SACHS, KAYABA ale raczej pod zamówienie klienta.

 • łożysko i poduszka

  Elementy górnego i dolnego mocowania amortryzatora i sprężyny zawieszenia, poduszki, łożyska, podkładki, zestawy itd do samochodów francuskich Citroen, Peugeot, Renault, Dacia.

  W naszej ofercie znakomity wybór poduszek zawieszenia od oryginału z sieci autoryzowanej po zamienniki od takich producentów jak SASIC, SNR, FEBI, o jakości OE lub tanie zamienniki o sprawdzonej jakości dostarczane na aftermarket.

  Przy wymianie amortyzatorów należy także zwrócić uwagę na stan techniczny łożyska oporowego kolumny mcPersona, osłony i odboju. Wszystko można znaleźć w naszej ofercie.

  W przypadku wątpliwości w dobieraniu prosimy o kontakt z obsługą sklepu, a na pewno wspólnie dobierzemy wszystko do modelu Citroen, Peugeot, Renault czy Dacia.

  francuski producent łożysk SNR     dostawca wielu różnych części o sprawdzonej jakości   dostawca wielu różnych części o sprawdzonej jakości

 • osłona i odbój

  Osłony i odboje do amortyzatorów w samochodach francuskich Citroen, Peugeot, Renault, Dacia. 

  W naszej ofercie do wyboru części oryginalne lub ich odpowiedniki - zamienniki od najlepszych producentów.

  Od stanu technicznego osłony zależy trwałość amortyzatorów, warto o tym pamiętać, w naszej ofercie osłony i odboje w ciągłej sprzedaży.

  dostawca wielu różnych części o sprawdzonej jakości   dostawca wielu różnych części o sprawdzonej jakości    dostawca wielu różnych części o sprawdzonej jakości      dostawca wielu różnych części o sprawdzonej jakości

 • pozostałe

  różne dodatkowe elementy amortyzacji, osłony, uszczelnienia itp

 • tulejka amortyzatora

  Tulejki montażowe amortyzatorów w samochodach Citroen, Peugeot, Renault.

  Wybicie tulejki bądź rozwulkanizowanie będzie powodować nierówną pracę amortyzatora, w naszej ofercie tulejki nowe w zamiennikach lub oryginalne, są dostępne w ciągłej sprzedaży. Nie do wszystkich modeli samochodów francuskich tulejki metalowo-gumowe do amortyzatorów są dostępne. W tych modelach niestety trzeba wymienić kompletny amortyzator.

 • sprężyna

  Sprężyny zawieszenia przód i tył do modeli Citroen/ Peugeot/ Renault/ Dacia.

  W naszej ofercie duży wybór sprężyn nowych w zamiennikach zarówno producentów markowych jak i tych tańszych, mniej znanych.

  Ponieważ sprężynom zdarza się złamać, wtedy należy wymienić je na nowe, zalecana wymiana parami, w naszej ofercie pełny wybór zamienników, ewentualnie oryginały pod zamówienie.

  Nasi podstawowi producenci sprężyn zawieszenia to:

  producent sprężyn zawieszenia Suplex    polski producent sprężyn D&D  szwedzki producent sprężyn zawieszenia holenderski dostawca sprężyn zawieszenia

 • kolumna McPersona

  kolumna McPersona, czyli poskładane na gotowo do zamontowania w samochodzie: amortyzator przedni plus sprężyna plus górne mocowanie sprężyny z łożyskiem oporowym, w komplecie występuje tylko wśród części używanych

 • śruby montażowe

  Śruby montażu amortyzatorów w samochodach Citroen, Peugeot, Renault, Dacia.

  Do montażu amortyzatorów tylnych lub przednich stosowane są śruby specjalistyczne, które prezentujemy w tej kategorii. Kiedy stara zardzewiała śruba nie pozwala sie odkręcić bez zniszczenia, pozostaje użyć do montażu nowego amortyzatora również nowej śruby. Takie śruby montażu amortyzatorów proponujemy przede wszystkim w oryginale, sporadycznie pojawiają się zamienniki.

  części oryginalne    części oryginalne   części oryginalne

 • poduszka sprężyny tył

  Poduszka - talerz - podkładka oporowa sprężyny tylnego zawieszenia - dotyczy modeli z zawieszeniem tylnym właśnie na sprężynach a nie na drążkach skrętnych. Górne i dolne mocowanie tylnej sprężyny pomiędzy tylną belkę a karoserię samochodu.

  W naszej ofercie dostępne są poduszki oryginalne i zamienniki dlatego zwasze warto sprawdzać w zakładce Zobacz też