WAHACZ PRZEDNI

Producenci

Nasi dostawcy części samochodowych
{* *}

Śledź nas na Facebooku

WAHACZ PRZEDNI
WAHACZ PRZEDNI

Wahacz zawieszenia przedniego i jego podzespoły, musieliśmy wydzielić tę kategorię i jeszcze podzielić na podkategorie tak dużo składa się na to elementów. Uszkodzenie polega zwykle na wybiciu sworznia albo tulejek metalowo-gumowych. Objawia się to stukami w zawieszeniu, ewentualnie "pływaniem" zamochodu.

Jeśli w kategorii nie widać produktów, należy kliknąć nazwę podkategorii i wyświetlić liste produktów.

WAHACZ PRZEDNI W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • tulejka wahacza

  tulejki metalowo-gumowe (silentblok) wahacza zwykle przedniego, dolnego lub górnego, dostępne w naszym sklepie w zamiennikach w ciągłej sprzedaży lub z oryginału na zamówienie. 

  Tulejki wahacza do modeli Citroen, Peugeot, Renault, Dacia proponujemy w zamiennikach od najlepszych producentów takich jak: SASIC, FEBI, LEMFORDER, TRW, RTS, itd.

  Dobór tulejek wahacza do modelu swojego samochodu jest w większości samochodów francuskich dość prosty ale zdarzają się modele do których w oryginale nie przewidziano wymiany samych tulejek i do nich właściwy dobór może być skomplikowany. Przy takich komplikacjach zawsze sugerujemy kontakt z obsługą sklepu, a wówczas postaramy się pomóc w doborze.

 • sworzeń wahacza

  Sworznie wahacza do Citroen, Peugeot, Renault, Dacia.

  sworzeń wahacza, czyli przegubowy łącznik wahacza ze zwrotnicą, w naszej ofercie pełny wybór zamienników i oryginałów, w bardzo dobrych cenach.

  przy dobieraniu sworzni wahacza można skorzystać z katalogu on-line producentów, np RTS, TRW,

 • pozostałe

  różne elementy montażu wahacza, w tym nakrętki, tulejki itd

 • wahacz kompletny

  Wahacz zawieszenia przedniego do samochodów francuskich Citroen, Peugeot, Renault, Dacia,

  Zwykle wszystkie elementy wahacz ma wymienne ale bywają modele o niewymiennych sworzniach i wtedy wymianie podlega kompletny wahacz. Zdarza się też silna korozja lub uszkodzenie otworu w którym osadzany jest sworzeń lub tulejka. Wówczas należy pomyśleć o wymianie kompletnego wahacza.

  W naszej ofercie wahacze nowe w zamiennikach od najlepszych producentów w tym jakości oryginału (pierwszy montaż) takich jak TRW, LEMFORDER, a także zamienniki na aftermarket od producentów takich jak: SASIC, RTS, MONROE, FEBI itd o doskonałej od lat sprawdzonej jakości.

 • zestaw naprawczy

  Zestaw naprawczy wahacza, to zestaw silnetbloków (tulejek metalowo-gumowych) do wahacza wraz ze śrubami montażowymi. W naszej ofercie zestawy naprawcze wahacza do Citroen, Peugeot, Renault, Dacia.

 • śruba montażowa

  Śruby montażu wahacza do ramy zawieszenia silnika, śruby montażu sworznia wahacza do zwrotnicy itd

  Elementy montażu części zawieszenia zwykle w oryginale - dostępne w ciągłej sprzedaży do modeli Citroen, Peugeot, Renault, Dacia.