HYDRAULIKA CITROEN

Producenci

Nasi dostawcy części samochodowych
{* *}

Śledź nas na Facebooku

HYDRAULIKA CITROEN
HYDRAULIKA CITROEN

Citroen - hydraulika, czyli wszystkie podzespoły hydrauliczne, dzięki którym Citroen jest słynny z miękkiego i komfortowego zawieszenia

Uwaga, aby wyświetlić produkty, trzeba otworzyć podkategorie aż do ostatniej.

HYDRAULIKA CITROEN W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • pozostałe elementy

  Citroen - hydraulika, elementy pozostałe, niesklasyfikowane w pozostałych podkategoriach

 • siłownik zawieszenia

  Citroen -hydraulika, siłowniki zawieszenia, czyli podzespoły odpowiadające tradycyjnym amortyzatorom

 • płyn hydrauliczny

  Citroen - hydraulika, płyn hydrauliczny, czyli LHM w pojazdach BX, XANTIA i wcześniejszych, albo LDS w pojazdach z hydrauliką 3 generacji, C5, C6.

 • przewody hydrauliczne

  Citroen - hydraulika, przewody hydrauliczne, czyli cała sieć przewodów sztywnych i elstycznych obsługujących zawieszenie i nie tylko w Citroenach... W naszej ofercie przewody nowe, w zamiennikach w ciągłej sprzedaży i oryginalne na zamówienie.

 • sfera hydrauliczna

  Citroen - hydraulika, sfery zawieszenia hydraulicznego, czyli sprężyny gazowo-olejowe. Od nich zależy tzw twardość zawieszenia.

  W naszej ofercie przede wszystkim sfery belgijskiego producenta I.F.H.S. z dwuletnią gwarancją, nowe jakości oryginału, w cenie o 50% tańsze od oryginału z sieci  Citroena, w ciągłej sprzedaży, dostępne w 24h z magazynu własnego lub z magazynu dostawcy do 48h.

 • pompa ciśnieniowa

  Citroen - hydraulika, pompa wysokociśnieniowa płynu hydraulicznego. Wytwarza ciśnienie na odpowiednio wysokim poziomie aby wszystkie elementy hydrauliki mogły poprawnie pracować.

 • osłona siłownika...

  Osłony siłowników tylnego zawieszenia hydraulicznego w Citroenach, wykonane z gumy, dostępne tylko w oryginale. Pełna oferta w tej kategorii.

 • dystrybutor hamulcowy

  Dystrybutor hamulcowy w samochodach Citroen z zawieszeniem hydraulicznym zastępuje tradycyjną pompę hamulcową ale działa inaczej. W przeciwieństwie do pomp hamulcowych dystrybutor nie wytwarza ciśnienia w układzie hamulcowym bo ciśnienie już tam jest dostarczone przez pompę wysokiego ciśnienia, a jedynie rozdziela ciśnienie na układy wykonawcze takie jak zaciski hamulcowe przednie i tylne. Jednocześnie (w starszych modelach jak CX, BX) odpowiada za utrzymanie tyłu pojazdu podniesionego po wyłączeniu silnika. Opadający tył w Citroenie BX wskazuje na zużycie uszczelnień wewnętrznych między sekcjami w dystrybutorze i schodzenie ciśnienia płynu LHM z tylnego zawieszenia do zbiornika płynu...

 • korektor prześwitu

  Korektor prześwitu inaczej korektor wysokości pojazdu, to urządzenie w zawieszenieu hydraulicznym ustalające wysokość samochodu czyli prześwit pomiędzy nawierzchnią drogi a karoserią, regulowany z wewnątrz pojazdu za pomocą dźwigni, ale też ustalany automatycznie po włączeniu silnika. Dostępne mogą być tylko oryginały, nowe lub używane.

 • uszczelnienia, oringi itp

  Uszczelki, simmeringi i oringi oraz uszczelniacze specjalne, wszystko co uszczelnia układy zawieszenia hydraulicznego w samochodach Citroen z zawieszeniem hydropneumatycznym. Tylko nowe i oryginalne uszczelnienia zawieszenia hydropneumatycznego Citroen.

 • poduszka górna siłownika

  Poduszka górna zawieszenia siłownika przedniego w Citroen BX, Xantia, XM, w ofercie poduszki nowe w oryginale lub zamienniku oraz używane

 • zbiornik płynu i elementy

  Zbiornik płynu LHM lub LDS w Citroenach na zawieszeniu hydropneumatycznym to nie tylko puszka, to również filtry i inne elementy wyposażenia. W naszej ofercie takie części nowe - oryginalne lub używane.