DOŁADOWANIE

Producenci

Nasi dostawcy części samochodowych
{* *}

Śledź nas na Facebooku

DOŁADOWANIE
DOŁADOWANIE

Doładowanie powietrzem silnika to kategoria gdzie znajdują się turbosprężarki i cały osprzęt do nich. Mamy w ofercie części nowe i używane.

Jeśli w kategorii głównej nie widać produktów należy otworzyć podkategorie klikając w ich nazwę.

DOŁADOWANIE W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • intercooler

  Doładowanie - intercooler, czyli chłodnica powietrza do turbosprężarki. W naszej ofercie mamy intercoolery nowe, w zamienniku (jeśli występuje) lub w oryginale, ale wszystkie dostarczamy na zamówienie klienta.

 • uszczelki

  Doładowanie - uszczelki do turbosprężarek, wszelkiego rodzaju uszczelnienia turbosprężarki i przewodów w ukłądzie turbodoładowania powietrzem.

 • przewody powietrza

  Doładowanie - przewody powietrza, pomiędzy turbosprężarką a intercoolerem, do turbospreżarki, powietrze dostarczane jest przewodami, które do intercoolera muszą mieć szczególne własności, w tym odporność na działąnie oleju i wytrzymałość na ciśnienie wewnętrzne. W naszej ofercie mamy przewody nowe, oryginalne i zamienniki.

 • przewody olejowe

  Doładowanie - przewody olejowe do turbosprężarki. Każda turbina musi być smarowana olejem, więc olej jest podawany do sprężarki przewodem zasilającym (ciśnieniowym) sztywnym lub elastycznym, oraz odprowadzany z turbiny przewodem powrotnym. Takie przewody proponujemy nowe lub używane, zwykle oryginalne, bo zamienników raczej nie ma na rynku.

 • pozostałe elementy

  Doładowanie - inne elementy, to mogą być śruby, podkładki, podpory, opaski itd

 • turbosprężarka

  Doładowanie - turbosprężarka powietrza do silnika Diesla lub benzynowego, W ofercie mamy turbosprężarki używane (tylko do niektórych modeli), regenerowane lub nowe ale na zamówienie od klienta.

 • części turbosprężarki

  Części do naprawy turbosprężarek - nowe zamienniki

 • montaż turbosprężarki

  Elementy do montażu turbosprężarki, zestawy i pojedyncze części, uszczelki, śruby, szpilki, nakrętki, podkładki itp.