POBÓR POWIETRZA

Producenci

Nasi dostawcy części samochodowych
{* *}

Śledź nas na Facebooku

POBÓR POWIETRZA
POBÓR POWIETRZA

Zasilanie - układ zasilania silnika w powietrze, czyli różnego rodzaju przewody, przepustnice, obudowy, przepływomierze itd Pełny wybór nowych lub używanych.

Jeśli w kategorii głównej nie widać produktów należy otworzyć podkategorie klikając w ich nazwę.

POBÓR POWIETRZA W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • kolektor ssący

  Zasilanie - kolektor ssący, czyli urządzenie podające powietrze do silnika, zamontowane bezpośrednio do głowicy silnika. W naszej ofercie kolektory używane (bardzeij do starszych modeli) lub nowe na zamówienie.

 • pozostałe

  Zasilanie, pozostałe elementy układu zasilania powietrzem, to różnego rodzaju elementy montażowe, podpory, uchwyty itd

 • przepustnica

  Zasilanie, przepustnica powietrza, urządzenie dawkujące powietrze do silnika, sterowane ręcznie lub automatycznie. W naszej ofercie przepustnice nowe lub używane (do niektórych modeli).

 • przepływomierz

  Zasilanie, przepływomierz powietrza, urządzenie pomiarowe, dzięki ktoremu komputer sterujący silnikiem oblicza dawkowanie powietrza. Usterka przepływomierza zwykle objawia się spadkiem mocy pojazdu. W naszej ofercie przepływomierze używane, oraz nowe zamienniki i oryginały.

 • przewody

  Zasilanie, przewody powietrza, czyli te wszystkie przewody, dzięki którym powietrze jest pobierane z otoczenia i dostarczane do silnika. W sprzedaż głównie nowe przewody, używanych jest już tylko wyprzedaż raczej do starszych modeli.

 • rezonator

  Zasilanie, rezonator poboru powietrza, czyli urządzenie zamontowane na przewodzie zasilającym, przed filtrem powietrza w postaci pogrubienia przewodu, dodatkowej puszki itp. W naszej ofercie rezonatory nowe i używane, tylko w oryginale. Do popularniejszych modeli proponujemy rezonatory od ręki z naszego magazynu.

 • potencj.przepustnicy

  Zasilanie - potencjometr przepustnicy, czyli czujnik położenia zasuwy w przepustnicy powietrza. Dostepne nowe w zamienniku lub oryginalne.

 • uszczel.przepustnicy

  Zasilanie, uszczelki do przepustnicy powietrza, oringi.

 • potencjometr gazu

  Potencjometr gazu, w starszych modelach montowany na przepustnicach (czujnik otwarcia przepustnicy), później montowany osobno ale sterowany linką gazu, a teraz najczęściej zintegrowane z pedałem gazu. Urządzenie elektroniczne, które przetwarza ruch pedału gazu na położenie otwarcia przepustnicy gazu. Dostepne nowe i używane.

 • pedał gazu

  Pedał gazu, w nowych modelach to już urządzenie elektroniczne ze zintegrowanym potwencjometrem gazu.