PÓŁOSIE NAPĘDOWE

Producenci

Nasi dostawcy części samochodowych
{* *}

Śledź nas na Facebooku

PÓŁOSIE NAPĘDOWE
PÓŁOSIE NAPĘDOWE

Półosie napędowe i podzespoły do nich, czyli przeguby, opaski, osłony, tripody, itd... W  naszej ofercie części od najlepszych producentów, nowe lub regenerowane. Półosie regenerowane GKN - Lobro/ EAI, półosie nowe GSP/ Metelli/ Expert Line, przeguby GKN, SAMKO, GSP, EXPERT LINE, osłony SASIC/ GKN itd

GKN LOGO    GSP LOGO  EAI LOGO SASIC LOGOSAMKO LOGO EXPERT LINE LOGO

Jeśli w kategorii głównej nie widać produktów to należy otworzyć podkategorie klikając w ich nazwę.

PÓŁOSIE NAPĘDOWE W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • krzyżak przegubu

  Krzyżak przegubu, raczej przegub trójłożyskowy (z francuskiego tripod), czyli element przegubu wewnętrznego (od strony skrzyni biegów) , dzięki któremu przegub może skręcać w dowolną stronę. Zdarza się mu zużyć przy dobrej kondycji pozostałych elementów półosi. Wtedy jest sens go wymienić a nie całą półoś. W celu poprawnego dobrania tej części raczej przegub musi zostać rozebrany i sprawdzone parametry tripodu, takie jak średnica ruchomego elementu i ilość wieloklinu na połączeniu z półosią. Ustalenie np z numeru VIN nie zawsze będzie skuteczne, bo tripod może być inny w takiej samej półosi od innego producenta.

  W naszej ofercie oryginały GKN i zamienniki np Expert Line, Coram:

  GKN - LOBRO Logo  Expert Line Logo  CORAM LOGO  

 • osłona przegubu

  Osłona przegubu napędowego, półosie mają na obu końcach po jednym przegubie, które muszą być smarowane, a żeby smar był na swoim miejscu przegub musi być osłonięty (jego otwarta część). Osłony są dostępne w wykonaniu z gumy lub z tworzywa sztucznego. W naszej ofercie osłony luzem lub zestawy ze smarem i opaskami montażowymi. Osłony do starszych modeli samochodów najlepiej dobierać wg wymiarów zmierzonych z przegubu i rury półosi. Należy przy tym zwracać również uwagę na wykonanie przegubu w miejscu styku z osłoną, może być ono gładkie lub rowkowane i wtedy odpowiednio osłona musi być gładka lub z karbem do połączenia z przegubem.

  W naszej ofercie oprócz osłon dedykowanych do konkretnych modeli samochodów mamy również osłony przegubu uniwersalne do wciągania przez przegub za pomocą specjalnej tuby (osłony mocno naciągliwe) produkcji GKN - LOBRO, dobierane tylko wg rozmiaru.

  Podstawowi producenci osłon w naszej ofercie: SASIC, GKN, IMPERGOM, PROTTEGO PALLADIUM, HART, oraz OE PSA i RENAULT:

  SASIC LOGO  GKN LOGO  IMPERGOM LOGO  PROTTEGO LOGO  

 • opaska przegubu

  Przegub napędowy - opaska do montażu osłony, w naszej ofercie ciekawie wykonane opaski uniwersalne do różnych średnic przegubów. Mamy też w sprzedaży opaski dedykowane do konkretnej średnicy przegubu jakości oryginału.

  Impergom Logo  NORMA LOGO  

 • półoś

  Półoś napędowa kompletna. W naszej ofercie mamy półosie nowe Expert Line, GSP, Metelli lub regenerowane GKN - LOBRO/ EAI/ RCA. Element polecamy wymieniać wówczas, kiedy przeguby są niewymienne, lub zużyciu uległy obydwa przeguby. W ofercie posiadamy produkty do najpopularniejszych modeli samochodów w tym: półoś Citroen C5, Dacia Logan, Peugeot 607, jak i półoś Renault Master oraz wiele więcej, a także i zamienniki do mniej popularnych aut.

   

  GKN LOGO   EXPERT LINE LOGO  EAI LOGO  RCA LOGO  METELLI LOGO  GSP LOGO

 • przegub

  Przegub napędowy, zużywający się element półosi napędowej. Dostępne w zamiennikach lub w oryginale, do tych modeli, które mają przeguby wymienne. Z naszej oferty polecamy przeguby napędowe LOBRO, EXPERT LINE, GSP, METELLI, SAMKO,

  GKN LOGO  METELLI LOGO  Expert Line Logo  SAMKO LOGO  GSP LOGO

  więcej o dobieraniu i wymianie przegubów można znaleźć tutaj: Przeguby napędowe w samochodach francuskich

 • inne części półosi

  Pozostałe elementy półosi napędowych i przegubów, nieklasyfikowane w pozostałych kategoriach, moga to być tulejki, łożyska podporowe, pierscienie zabezpieczające, smary itd. W naszej ofercie pełny wybór zamienników i oryginałów.