Kategorie

Producenci

Nasi dostawcy części samochodowych
{* *}

Śledź nas na Facebooku

Zamienniki - to części na wtórny rynek

Nie należy się obawiać kupowania tzw zamienników. Jednak należy sprawdzać dokładnie pochodzenie takich zamienników bo pod tym określeniem znajdą się części zamienne do samochodów o różnej jakości.

Najogólniej zamiennikiem części samochodowej nazywa się część o identycznym zastosowanie wyprodukowaną na rynek części zamiennych (nie na montaż samochodu) do stosowania przy wszelkiego rodzaju wymianach podczas eksploatacji pojazdu jak i do napraw. Wyprodukowaną jednak przez producenta, który nie dostarcza swoich produktów do montowni samochodów, a tylko na aftermarket.

Dlatego takie części mogą być produkowane na całym świecie i z komponentów o najróżniejszej jakości. W efekcie mogą to być części o jakości bardzo dobrej lub byle jakiej. Trudno jest odszukać samemu bardzo dobre zamienniki, dlatego my w ofercie SALKO pokazujemy do jakiej grupy zamienników zaliczamy daną część.

Mamy w naszej ofercie grupę zamienników o sprawdzonej od lat dobrej jakości, które polecamy zwłaszcza do starszych modeli samochodów oraz kierowcom o słabszej kondycji finansowej, bo pomimo mniejszych wydatków te części nie zawiodą, choć na pewno nie są jak oryginały.

W tej grupie zamienników o wypróbowanej i dobrej jakości proponujemy części od następujących producentów:

w grupie hamulców to SAMKO, A.B.S.,

klocki hamulcowe            klocki hamulcowe

w grupie układu chłodzenia to NISSENS, NRF,

chłodnicaLOGO

w grupie napędu koła (półosie i przeguby) to EXPERT LINE, GSP, APA

opakowanie

półoś

w grupie łożysk do koła to GSP, EXPERT LINE, FEBI,

piastałożysko

w grupie części zapłonu to EXPERT LINE, JANMOR,

cewkaJanmor

w grupie elementów zawieszenia to: RTS, FEBI,

 sworzeńsworzeń

zapraszamy do przeszukiwania naszej bazy części do samochodów francuskich i doboru właściwych zamienników o sprawdzonej jakości, na karcie towaru zawsze warto kliknąć w zakładkę zobacz też aby sprawdzić czy do wybranej części występują zamienniki innych producentów.

Czeladź 2015.07.31 opracowano dla Salko PHU