Kategorie

Producenci

Nasi dostawcy części samochodowych
{* *}

Śledź nas na Facebooku

 

Płatności w sklepie internetowym

w naszym sklepie internetowym można dokonywać zapłaty za zakupiony towar na kilka sposobów:

  • pierwszy i najprostszy sposób, nie opóźniający dostawy, to płatność przy odbiorze, tzw pobranie, czyli zapłata umówionej kwoty (zwykle cena części plus koszty wysyłki razem podliczone) płacone do ręki listonoszowi lub kurierowi.

 

  • drugi sposób, powszechnie stosowany, to przedpłata, czyli wpłata wyliczonej kwoty (za towar + koszty wysyłki) na konto bankowe Salko. W celu przyspieszenia wysyłki (normalnie trzeba czekać na sesję i pojawienie się wpłaty na koncie) możemy zwracać się do kupującego z propozycją wysłania na naszego maila, potwierdzenia wpłaty w formacie PDF, pobranego ze swojego banku.

 

 Konto bankowe w ING BANK ŚLĄSKI S.A. O/CZELADŹ

Nr rachunku: 72 1050 1269 1000 0092 7934 6366
Nr rachunku IBAN: PL 72 1050 1269 1000 0092 7934 6366
Nr BIC (SWIFT): INGBPLPW

  • trzeci sposób to dokonanie przedpłaty z pomocą firmy pośredniczącej w przelewach bankowych, takich jak Przelewy24, nasza rola ogranicza się do podliczenia kwoty przewidzianej do zapłaty i przekierowanie klienta z tą kwotą do firmy pośredniczącej w przelewach (jak wyżej wymienione), a dalej klient postępuje wg podpowiedzi udostępnionych przez owe firmy i wg ich regulaminu. Daje to nam szybkie potwierdzenie dokonania wpłaty, więc bez zbędnej zwłoki możemy realizować zamówienie i wysyłać towar w tym samym dniu. Więcej o Przelewy24

 

  • podobnym do poprzedniego sposobem płatności jest skorzystanie z systemu PayPal, który pozwala na szybkie dokonanie płatności ze swojegio konta założonego w systemie PayPal bez podawania żadnych szczegółów ze swoich danych finansowych, a system PayPal powiadamia sprzedawcę o dokonanej płatności, co również pozwala na szybką wysyłkę zamówionego towaru (jak w poprzednim punkcie)

 

  • ostatnim ogólnie znanym sposobem płacenia za zamówiony towar jest płatność kartą płatniczą lub kredytową na dziś stosowaną z powodzeniem jedynie w naszym sklepie stacjonarnym