ZAWIESZENIE

Producenci

Nasi dostawcy części samochodowych
{* *}

Śledź nas na Facebooku

ZAWIESZENIE
ZAWIESZENIE

Zawieszenie silnika to wszystko to na czym wisi w samochodzie cały zespół napędowy (silnik ze skrzynią biegów), czyli łapy, poduszki, tulejki itd

Jeśli w kategorii głównej nie widać produktów należy otworzyć podkategorie klikając w ich nazwy.

 

ZAWIESZENIE W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • łapy silnika

  Zawieszenie silnika - łapy zawieszenia, czyli dodatkowe, dokręcane do bloku silnika uchwyty (podstawy) dla poduszek zawieszenia. Dostępne w naszej ofercie tylko w oryginale, nowe lub używane.

 • poduszki silnika

  Zawieszenie silnika - poduszki zawieszenia, czyli elementy metalowo gumowe, na których zawieszony jest cały zespół napędowy w samochodzie. W naszej ofercie i w tej kategorii dostępne nowe w zamiennikach i w oryginale.

 • rama zawieszenia silnika

  Zawieszenie silnika - rama zawieszenia (trawers). Od spodu silnik podtrzymuje rama zawieszenia silnika, ale służy ona również do powiązania ze sobą całego zawieszenia pojazdu, bo to do tej ramy montowane są także wahacze zawieszenia przedniego. Występuje w oryginale, w zamiennikach bardzo sporadycznie, w naszej ofercie głównie używane trawersy.

 • tulejka ramy zaw.silnika

  Zawieszenie silnika - tulejki ramy zawieszenia, czyli tulejki metalowo-gumowe do montażu ramy zawieszenia silnuika do karoserii. Dostępne w zamiennikach, nie zawsze dostepne w oryginale, czasami tylko w komplecie z ramą.

 • pozostałe elementy

  Zawieszenie silnika - pozostałe elementy, to najczęściej śruby montażowe, podkładki itd

 • łapy podporowe półosi

  Łapa podporowa półosi - wspornik montażu silnika na dole za silnikiem przez który przechodzi prawa półoś napędowa i jest w tym miejscu podparta na łożysku. W naszej ofercie łapy oryginalne nowe lub używane.