czujniki

Producenci

Nasi dostawcy części samochodowych
{* *}

Śledź nas na Facebooku

czujniki
czujniki

Czujniki ABS, czyli impulsatory czytające impulsy z zębatek na przegubach albo na piastach dając sygnał obracania się koła do modułu głównego, sterującego systemem ABS. W naszej ofercie czyjniki systemu ABS do samochodów Citroen, Peugeot, Renault, Dacia od najlepszych producentów, oryginalne i zamienniki oraz czujniki ABS używane.

W samochodach francuskich stosowane są czujniki tradycyjne - impulsatory, które reagują na przesuwające się zęby pierścieni ABS zamontowanych na przegubach napędowych z przodu lub na bębnach i tarczach hamulcowych z tyłu pojazdu. Dotyczy to trochę starszych modeli.

W nowszych modelach Citroen, Peugeot, Renault zastosowano pierścienie magnetyczne zamiast zębatych z metalu, montowane na przednich łożyskach koła lub na tylnych bębnach hamulcowych.

Dobierać czujnik można również wg odczytanego na swoim czujniku numeru producenta, zwłaszcza jeśli szuka się czujnika używanego.

Czujniki do pierścieni zębatych nie zamieniają się na czujniki do pierścieni magnetycznych ABS. Mają inne zasady działania i inne wykonanie oraz inne wymiary.

Przy dobieraniu czujnika ABS należy sprawdzić swój system ABS lub skontaktować się z obsługą sklepu podając numer nadwozia VIN swojego samochodu Citroen, Peugeot lub Renault.

czujniki Jest 234 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 8 z 234 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 234 elementów