BELKA TYŁ

Producenci

Nasi dostawcy części samochodowych
{* *}

Śledź nas na Facebooku

BELKA TYŁ
BELKA TYŁ

Zawieszenie tylne samochodu, to zazwyczaj belka z wahaczami i drążkami skrętnymi lub sprężynami i amortyzatorami. W naszej ofercie mamy kompletne tylne zawieszenia do samochodów francuskich w wersji po regeneracji (dotyczy tych modeli, w których jest co regenerować w tym zawieszeniu).

BELKA TYŁ W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • belka kompletna

  belka zawieszenia tył, kompletna po regeneracji z gwarancją na 1 rok, bez względu na przebieg

 • drążek skrętny

  Drążek skrętny tylnej belki w systemie zawieszenia wleczonego, stosowane zarówno w Citroen, Peugeot jak i w Renault. Drążki skrętne zastępują tradycyjną sprężynę zwojową. Typowa usterka drążka skrętnego to złamanie. Drążki skrętne łamią się z powodu korozji i miejscowego osłabienia, zazwyczaj blisko wieloklinu obok wahacza do którego są wsunięte. Efektem złamania drążka skrętnego jest opadnięcie tyłu samochodu z jednej strony (złamaniu uległ 1 drążek) lub obustronne (złamały się 2 drążki).

  W naszej ofercie drążki skrętne nowe w zamiennikach lub oryginalne. Dostępne na bieżąco w ciągłej sprzedaży.

  dostawca wielu różnych części o sprawdzonej jakości

 • zestawy naprawcze

  Zestawy naprawcze tylnej belki do Citroen/ Peugeot/ Renault.

  W tej kategorii proponujemy łożyska, uszczelniacze, czopy i sworznie czyli wszystko do naprawy i regeneracji belek tylnego zawieszenia w samochodach francuskich. Zestawy naprawcze tylnego wahacza od producentów z pierwszego montażu oraz zamienniki o sprawdzonej jakości.

  francuski producent łożysk SNR  dostawca wielu różnych części o sprawdzonej jakości  dostawca wielu różnych części o sprawdzonej jakości

 • elementy wahacza

  Wymienne elementy wahacza tylnego stosowane w samochodach francuskich Citroen/ Peugeot/ Renault.

  Części tylnych wahaczy jak czopy górne, czopy dolne pod łożysko koła itd, dostępne w naszym sklepie w oryginale lub w zamiennikach.

  części oryginalne    części oryginalne    części oryginalne

  dostawca wielu różnych części o sprawdzonej jakości

 • pozostałe elementy

  elementy montażowe tylnej belki

 • odboje belki

  odbojniki tylnego zawieszenia do Citroen/ Peugeot/ Renault/ Dacia

  Odboje amortyzujące uderzenia wahaczy tylnych o karoserię, dostępne w sklepie internetowym w oryginale albo w zamiennikach, pełny wybór do samochodów francuskich.

  dostawca wielu różnych części o sprawdzonej jakości   dostawca wielu różnych części o sprawdzonej jakości  

  części oryginalne    części oryginalne    części oryginalne

 • poduszki zawieszenia

  Poduszki zawieszenia tylnej belki w samochodach Citroen/ Peugeot/ Renault/ Dacia.

  Wymiana poduszek zawieszenia tylnego zalecana jest przy wymianie belki na regenerowaną, lub gdy pojawią się nieprzyjemne stuki w tylnym zawieszeniu, w sprzedaży oferujemy poduszki nowe, w zamiennikach od najlepszych producentów europejskich jak i w oryginale, w ciągłej sprzedaży.

  dostawca wielu różnych części o sprawdzonej jakości   dostawca wielu różnych części o sprawdzonej jakości   dostawca wielu różnych części o sprawdzonej jakości  dostawca wielu różnych części o sprawdzonej jakości

  dostawca wielu różnych części o sprawdzonej jakości

 • tuleja metalowo gumowa

  Tulejki metalowo-gumowe stosowane w samochodach Citroen, Peugeot, Renault do montażu belki zawieszenia tylnego do karoserii, zalecana wymiana przy regeneracji belki lub kiedy się wybiją, dostępne w naszej ofercie w ciagłej sprzedaży, w zamiennikach oraz oryginalne

  dostawca wielu różnych części o sprawdzonej jakości   dostawca wielu różnych części o sprawdzonej jakości   dostawca wielu różnych części o sprawdzonej jakości   dostawca wielu różnych części o sprawdzonej jakości

  części oryginalne    części oryginalne   części oryginalne  

 • wahacz kompletny

  Wahacze tylnego zawieszenia do Citroen/ Peugeot/ Renault, kompletne, dostępne w ciagłej sprzedaży jeśli wystepują w zamienniku, albo na zamówienie z oryginału.

  części oryginalne    części oryginalne    części oryginalne

  dostawca wielu różnych części o sprawdzonej jakości

 • śruby montażu belki tył

  Do montażu belek tylnego zawieszenia należy stosować śruby do tego przeznaczone, najlepiej oryginalne. Śruby do montażu elementów tylnego zawieszenia proponujemy oryginalne nowe lub używane (sprawne technicznie). W tej kategorii proponujemy śruby tylnego zawieszenia - jeśli potrzebnej śruby nie udaje się tu znaleźć, prosimy zawsze o kontakt w celu ustalenia typu śruby, dostępności i aktualnej ceny.

  Proponujemy śruby oryginalne:

  Citroen Logo  Peugeot Logo  Renault Logo

 • tulejki wahacza

  Tuleja metalwo-gumowa wahacza tylnego, zwane też silentblock wahacza tył, czyli tulejki podobnie jak z przodu do łączenia wahaczy z belką lub zwrotnicą tylną. Dotyczy to zawieszeń bardziej rozbudowanychm, często wielowahaczowych, a więc raczej w modelach dużych samochodów osobowych.

  W naszej ofercie tulejki oryginalne ale i zamienniki zwłaszcza w te miejsca gdzie producent samochodu nie przewidział wymiany samych tulejek a jedynie całych wahaczy.

  Dostępne są różne produkcje - sugerujemy więc sprawdzanie zamienników w zakładce: Zobacz też.