UWAGA!

dnia 21.09.2019 tj w sobotę - sklep stacjonarny w Czeladzi będzie zamknięty ! 

Wyszukaj wg modelu

Kategorie

Producenci

Nasi dostawcy części samochodowych

Śledź nas na Facebooku

Dostawy zamówionych części samochodowych realizujemy na kilka sposobów:

1) Możliwość odbioru własnego w siedzibie firmy, która jest jednocześnie sklepem stacjonarnym, pod adresem Czeladź (woj.śląskie) ulica Grodziecka 90,

2) Dostawa w 24h, jeśli zamówienie jest złożone do godziny 13:00 - wysyłka Pocztą - zobacz (Cennik Poczta Polska), a zamówione części mamy na magazynie, dostawa w 24h z formą płatności przy odbiorze lub przedpłatą Przelewy24 (w przygotowaniu), wysyłka "Siódemką" (cennik Siódemki dla Salko) czas na zamówienie do godziny 12:00, po godzinie 12tej nie możemy już wystawić listu przewozowego na bieżący dzień - tak wynika z regulaminu firmy DPD, która przejęła dawną Siódemkę.

3) Dostawa 48h, jeśli zamówienie złożone jest po 13:00 (wysyłka pocztą) lub po 12:00 (wysyłka "Siódemką) a zamówiony towar mamy na magazynie lub do 15:00 jeśli zamówione części musimy sprowadzić od naszych dostawców.

4) Dostawa 72h lub więcej jeśli zamówione części trzeba sprowadzać z zagranicy lub jeśli wydłuża się czas oczekiwania na wykonanie przedpłaty przez kupującego.

5) Promocja darmowej dostawy, dostępna w koszyku zamówień jako dodatkowa oferta sklepu internetowego. Szczegóły promocji darmowa dostawa w rozdziale dotyczącym promocji.


Zadaj pytanie on-line