BLACHARKA

Producenci

Nasi dostawcy części samochodowych
{* *}

Śledź nas na Facebooku

BLACHARKA

Blacharka - to w skrócie nazwana bardzo szeroka kategoria części nadwozia, takich jak pokrywa silnika, błotniki itp

Jeśli w kategorii głównej nie widać produktów, należy otworzyć podkategorie klikając w ich nazwy.

BLACHARKA W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • atrapa

  Atrapa - inaczej grill albo kratka wlotu powietrza, element przedniej części nadwozia, zwykle montowana pomiędzy maską a zderzakiem. Ma za zadanie wpuszczać przepływające powietrze przez radiatory chłodnicy umieszczanej tuż za atrapą, ale również zdobi pojazd swoim wyglądem. Dostępne (nie do wszystkich modeli) w zamiennikach. Używane proponujemy już tylko do starszych modeli.

 • ZDERZAKI

  Zderzaki - mogą być przednie albo tylne, w skład zderzaków oprócz powłoki wchodzi wiele innych elementów wię kategoria jest rozbita na podkategorie.

  Jeśli w kategorii nie widać produktów, należy rozwinąć podkategorie klikając na ich nazwie.

 • błotnik

  Błotniki, czyli to co w starych oldmobilach rzeczywiście chroniło przed chlapiącym błotem, a dziś jest częścią blacharki znajdującą się nad kołami przednimi albo tylnymi, bo błotniki mogą być przednie lub tylne (tylne czasami są większym elementem, np całym bokiem pojazdu). W naszej ofercie błotniki nowe w zamiennikach, oryginalne lub używane.

 • pas przód i pas tył

  Pas przedni lub tylny, elementy nadwozia spinające boki pojazdu, często występują z okularami do montażu oświetlenia samochodu. Inaczej nazywane wzmocnienie przednie, wzmocnienie tylne. W naszej ofercie przede wszystkim nowe pasy w zamiennikach lub w oryginale.

 • pozostałe

  Pozostałe części blacharki, czyli wszystkie inne elementy nadwozia, które nie zmieściły się w kwalifikacji do pozostałych kategorii

 • DRZWI

  Drzwi,
  w samochodach występują w wersji 4 drzwiowe przednie lub tylne, lub 2 drzwiowe, strona lewa lub prawa, mogą być używane kompletne, lub bez osprzętu.

  Jeśli w kategorii nie widać produktów, należy otworzyć podkategorie klikając w ich nazwy.

 • MASKA

  Maska - czyli pokrywa komory silnika, mamy w ofercie nowe w zamiennikach oraz używane. Kategoria zawiera jeszcze osprzęt montażowy maski.

  Jeśli w kategorii nie widać produktów, należy rozwinąć podkategorie, klikając w ich nazwę.

 • pokrywa bagażnika

  Pokrywa bagażnika, zwana też klapą tylną, mamy w ofercie właściwie tylko używane. Wynika to z braku zamienników, które dotyczą tylko niewielu modeli.

 • progi

  Progi samochodu, czyli to co znajduje się pod drzwiami, do wielu modeli dostępne w zamiennikach. Zwykle sprowadzamy pod zamówienie dla klienta w ciągu 24h.