ZASILANIE

Producenci

Nasi dostawcy części samochodowych
{* *}

Śledź nas na Facebooku

ZASILANIE

Zasilanie samochodu można z grubsza podzielić na zasilanie paliwem, czyli pobór paliwa ze zbiornika, zasilanie powietrzem, w tym turbodoładowanie, oraz ze względu na rodzaj paliwa, czyli zasilanie ON (olej napędowy) lub benzyna, wreszcie ze względu na sposób podania mieszanki paliwo-powietrze do silnika, na systemy gaźnikowe, wtryskowe a w Dieslu na wolnossące lub bezpośredni wtrysk. Takie podziały proponujemy w naszym sklepie, aby ułatwić wyszukiwanie cześci wg kategorii.

ZASILANIE W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • POBÓR PALIWA

  Układ poboru paliwa, czyli zbiornik paliwa z mocowaniami, pompa paliwa z czujnikiem poziomu (zespół zasilający), wlew paliwa z przewodami, przewody paliwowe te od zbiornika do filtra paliwa,

 • ON

  ON, tym symbolem w motoryzacji zazwyczaj oznaczany jest Olej Napędowy, w tej kategorii umieściliśmy części obsługujące układ zasilania w silnikach Diesla czyli zasilane olejem napędowym (popularnie "ropniaki")

  Jeśli w kategorii głównej nie widać produktów należy otworzyć podkategorie klikając w ich nazwy.

 • DOŁADOWANIE

  Doładowanie powietrzem silnika to kategoria gdzie znajdują się turbosprężarki i cały osprzęt do nich. Mamy w ofercie części nowe i używane.

  Jeśli w kategorii głównej nie widać produktów należy otworzyć podkategorie klikając w ich nazwę.

 • GAŹNIKOWY

  Zasilanie paliwem, układ gaźnikowy w silnikach benzynowych. Kategoria starszych modeli pojazdów z silnikami jeszcze na gaźnikach, znajdują się w tej kategorii same gaźniki oraz części do nich, ale również pompy paliwa mechaniczne, oraz linki do regulacji ssania.

  Jeśli w kategorii głównej nie widać produktów należy otworzyć podkategorie klikając w ich nazwę.

 • POBÓR POWIETRZA

  Zasilanie - układ zasilania silnika w powietrze, czyli różnego rodzaju przewody, przepustnice, obudowy, przepływomierze itd Pełny wybór nowych lub używanych.

  Jeśli w kategorii głównej nie widać produktów należy otworzyć podkategorie klikając w ich nazwę.

 • wtryskowy

  Układ wtryskowy zasilania benzyną, czyli wtryskiwacze, rampy wtrysku, sterowniki wtrysku, itd

 • POZOSTAŁE części...

  Pozostałe elementy układu zasilania paliwem, których nie znajdziemy w pozostałych podkategoriach bardzo rozbudowanego układu zasilania.