CHŁODZENIE

Producenci

Nasi dostawcy części samochodowych
{* *}

Śledź nas na Facebooku

CHŁODZENIE
CHŁODZENIE

Chłodzenie - to szeroka kategoria tych części w samochodzie, które obsługują chłodzenia silnika, czyli chłodnice, pompy, przewody itd

CHŁODZENIE W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • CHŁODNICA PŁYNU

  Chłodnica wody albo raczej płynu chłodniczego, to główny element układu chłodzenia silnika. Uszkodzenie zasadniczo polega na nieszczelności. W ofercie mamy zamienniki, zamienniki w jakości oryginału, oryginały (na zamówienie), używanych chłodnic nie mamy w ofercie i nie polecamy. W kategorii dostępny jest jeszcze osprzęt montażu chłodnic...

  W celu poprawnego dobrania chłodnicy można skorzystać z katalogów on-line BEHR-HELLA, VALEO, NISSENS, NRF,

 • TERMOSTAT

  Termostaty, termostaty z obudową, obudowy termostatów, uszczelki termostatów itd

 • PRZEWODY

  Przewody w układzie chłodzenia silnika, elastyczne lub sztywne, od chłodnicy albo do nagrzewnicy, w naszej ofercie zamienniki, oryginały, ewentualnie również przewody używane.

  w wyszukiwaniu przewodów może pomóc katalog producenta IMPERGOM

 • POMPA WODY

  Pompa wody, pompa czynnika chłodzącego, popularnie zwana pompą wody, w naszej ofercie mamy kilku producentów do wyboru, w różnych cenach, wszystkie o sprawdzonej od lat jakości.

 • ROZDZIELACZ PŁYNU

  Układ chłodzenia - rozdzielacz płynu i uszczelnienia do niego. W tej kategorii znajdują się montowane na bloku rozgałęźniki wodne, rozdzielacze płynu, zwykle montowane "za silnikiem".

 • pozostałe

  Pozostałe elementy układu chłodzenia, które nie zmieściły się w innych kategoriach tego działu, czyli odpowietrzniki, zawleczki uchwyty itd

 • płyn do chłodnic

  Płyn do chłodzenia silnika, w naszej ofercie mamy płyn gotowy do wlania lub koncentrat do rozcieńczenia wodą destylowaną. Mamy również w sprzedaży wodę zdemineralizowaną (destylowaną).

 • WENTYLATOR

  Układ chłodzenia, na chłodnicy lub bezpośrednio obok musi być zamontowany wentylator, zwykle napędzany elektrycznie, w celu wymuszenia przepływu powietrza przez radiator chłodnicy w sytuacji zatrzymania pojazdu lub przegrzewania się w ekstremalnych warunkach (upały latem).

 • PRZEWODY sztywne

  W układzie chłodzenia oprócz przewodów elastycznych, stsowane są przewody sztywne, metalowe lub plastikowe, zwykle montowane na bloku, czasem zastępujące rozdzielacz płynu. Do montażu do bloku wymagają uszczelek, które proponujemy również w tej kategorii.

 • zbiornik wyrównawczy

  W układzie chłodzenia występuje jeszcze zbiornik na płyn chłodniczym, zwany zbiornikiem wyrównaczym. Może być zamontowany na chłodnicy albo zupełnie oddzielnie.