WENTYLATOR

Producenci

Nasi dostawcy części samochodowych
{* *}

Śledź nas na Facebooku

WENTYLATOR
WENTYLATOR

Układ chłodzenia, na chłodnicy lub bezpośrednio obok musi być zamontowany wentylator, zwykle napędzany elektrycznie, w celu wymuszenia przepływu powietrza przez radiator chłodnicy w sytuacji zatrzymania pojazdu lub przegrzewania się w ekstremalnych warunkach (upały latem).

WENTYLATOR W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • regulator obrotów

  Wentylator chłodzenia, regulator obrotów wentylatora, dodatkowe urządzenie elektryczne, które zmienia obroty wentylatora chłodzenia, szczególnie ważne w nowych modelach z klimatyzacją.

 • śmigło

  Wentylator chłodzenia - śmigło, wiatrak wentylatora. W naszej ofercie nowe i używane, zamienniki i oryginały. W zależności od producenta wentylatora śmigła mogą mieć różne wykonania sposobu łączenia śmigła z wentylatorem, dlatego do ustalenia śmigła nie wystarczy model samochodu, trzeba mieć wymontowany wentylator aby ustalić producenta lub sposób połączenia śmigła.

 • silnik

  Silnik wentylatora chłodnicy, czyli wentylator bez obudowy i bez wiatraka (śmigła), dostępne w zamiennikach i z oryginału.

 • obudowa

  Obudowa wentylatora chłodnicy, czasem nazywana tunelem wentylatorów chłodnicy, w naszej ofercie nowe zamienniki i oryginały.

 • kompletny

  Wentylator chłodzenia, kompletny wentylator do chłodnicy, w naszej ofercie mamy używane, nowe zamienniki lub oryginały.