STABILIZACJA

Producenci

Nasi dostawcy części samochodowych
{* *}

Śledź nas na Facebooku

STABILIZACJA
STABILIZACJA

Stabilizacja przechyłu w samochodach, to układ prosty w budowie, ale najszybciej odczuwajacy nierówności na drodze i najszybciej przez to uszkadzjący się. Składa się z głównego drążka stabilizatora montowanego do ramy zawieszenia silnika poprzez gumowe poduszki (u nas nazwane: guma stabilizatora), oraz do wahaczy zazwyczaj poprzez łączniki, np z przegubami kulistymi, u nas zwane dalej łącznikami stabilizatora.

Jeśli w kategorii głównej nie widać produktów nalezy otworzyć podkategorie klikając w ich nazwę.

STABILIZACJA W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • guma stabilizatora

  Poduszka montażu drążka stabilizatora do ramy zawieszenia silnika (trawersu) w modelach Citroen/ Peugeot/ Renault/ Dacia, popularnie nazywana "gumą stabilizatora", w naszej ofercie pełny wybór w zamiennikach, w ciagłej sprzedaży albo oryginalne pod zamówienie.

  dostawca wielu różnych części o sprawdzonej jakości   dostawca wielu różnych części o sprawdzonej jakości  dostawca wielu różnych części o sprawdzonej jakości    dostawca wielu różnych części o sprawdzonej jakości

  dostawca wielu różnych części o sprawdzonej jakości

 • drążek stabilizatora

  Drążek stabilizatora przedni albo tylni do samochodów francuskich,

  Drążek stabilizuje przechyły samochodu w zakrętach, uszkodzeniu może ulec w wypadku lub w starszych modelach może się powycierać w miejscu montażu gum stabilizatora (traci średnicę nominalną). Nowy oryginał (w zamiennikach nie występują) dostępny tylko na zamówienie.

  części oryginalne    części oryginalne    części oryginalne

 • drążek panharda

  dodatkowy drążek stabilizacji zawieszenia, tzw drążek Panharda, dostępne w zamiennikach, w ciągłej sprzedaży, w oryginale na zamówienie

 • łącznik stabilizatora

  drążek, który łączy zazwyczaj drążek stabilizatora z wahaczem lub z amortyzatorem, zwany łącznikiem stabilizatora, zwykle pierwszy zużywa się w zawieszeniu, w naszej ofercie pełny wybór zamienników oraz oryginały, w ciągłej sprzedaży.

 • obejma drążka stabil

  obejma gumy stabilizatora, do montażu stabilizatora do trawersu silnika, uszkodzenia spowodowane głównie korozją lub pęknięciem. Dostępne w ciągłej sprzedaży w zamiennikach lub w oryginale.

 • pozostałe

  pozostałe elementy stabilizacji, drążek reakcyjny itp