LUSTERKA

Producenci

Nasi dostawcy części samochodowych
{* *}

Śledź nas na Facebooku

LUSTERKA
LUSTERKA

Lusterka samochodowe, można podzielić na zewnętrzne i wewnętrzne. W naszej ofercie przede wszystkim nowe zamienniki, oryginały tylko na zamówienie klienta. Używanych lusterek już nie proponujemy, zostało kilka na wyprzedaży... W tej kategorii można również znaleźć części lusterek, takie jak wkład, obudowa, urządzenia do regulacji położenia itd.

W naszej ofercie znjdują się lusterka produkcji holenderskiej TYC można wyszukiwać lusterka w ich e-katalogu a następnie ustalony numer producenta lub oryginału wpisać do naszej wyszukiwarki, ale można też próbować bezpośrednio szukać wg nazwy modelu...

LUSTERKA W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • lusterko kompletne

  Lusterka do samochodów francuskich Citroen, Peugeot, Renault, Dacia.

  Lusterko samochodowe, kompletne. Zewnętrzne lusterka można podzielić na regulowane ręcznie albo elektrycznie, z różnie wykonanymi wkładami (szkło wypukłe, szkło asferyczne, itp) do malowania (obudowa zagruntowana) lub czarne nie malowane.

 • obudowa lusterka

  Obudowy do lusterek w samochodach Citroen, Peugeot, Renault, Dacia.

  Obudowa lusterka, pod tą nazwą kryje się tylko ta część obudowy, którą można demontować, czyli zazwyczaj element obudowy malowany w kolorze samochodu. Jeśli potrzebna jest główna część obudowy lusterka to niestety trzeba kupić całe lusterko.

 • regulacja ustawienia

  Regulacja lusterek, dotyczy lusterek sterowanych elektrycznie. W kategorii znajdują się elektryczne regulatory położenia lusterek, nowe i używane.

 • szkło lusterka

  Wkłady lusterka do samochodów Citroen Peugeot, Renault, Dacia.

  Szkło lusterka, albo wkład lusterka, czyli ta część w której widać odbity obraz. Uszkodzenie ze starości (zmatowienie odblasku) lub wypadnięcie i stłuczenie szkła. W naszej ofercie mamy szkła (do naklejenia na stare szkło) lub wkłady lusterka (razem z plastikowym uchwytem do montażu).