KLOCKI HAMULCOWE

Producenci

Nasi dostawcy części samochodowych
{* *}

Śledź nas na Facebooku

KLOCKI HAMULCOWE
KLOCKI HAMULCOWE

Hamulce - klocki hamulcowe, czyli elementy okładziny ciernej przyklejone do metalowej podstawy o kształcie dobranym odpowiednio do modelu samochodu i do systemu hamulcowego. Klocki są montowane w przednim hamulcu, ale również w hamulcu tylnym, w wersji z tarczami hamulcowymi. Klocki są sprzedawane w kompletach na oś, czyli na dwa koła przednie, albo na dwa koła tylne, w komplecie znajduje się 4szt klocków, a czasami dodatkowy osprzęt montażowy, oraz czujniki zużycia w wersjach do tego przewidzianych. W naszej ofercie znajdują się klocki hamulcowe oryginalne jak TRW, ATE, oraz zamienniki jak SAMKO, czy REMSA lub VALEO. Osprzęt do montażu klocków proponujemy od producentów takich jak TRW, OJD,

Uwaga, aby zobaczyć produkty w tym drzewie, trzeba otworzyć podkategorie aż do ostatniej!

KLOCKI HAMULCOWE W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • komplet

  Klocki hamulcowe - komplet, czyli zestaw klocków na oś przednią lub tylną. W naszej ofercie klocki od najlepszych producentów gwarantujące pewność hamowania i skuteczne zatrzymanie samochodu w każdej sytuacji. Dostarczamy klocki hamulcowe TRW, od producenta na montaż fabryczny oraz do wyboru klocki hamulcowe SAMKO od sprawdzonego przez lata dostawcy na aftermarket. Poza tym w naszej ofercie znajdują się klocki hamulcowe znanych marek jak VALEO, A.B.S., ATE, REMSA, WOKING oraz polskie jak TOMEX, FOMAR. Cena za 1 opakowanie, sprzedaż w kompletach po 4 sztuki.

  Dobór klocków hamulcowych ułatwi nasza wyszukiwarka wg modeli samochodów ale w przypadku wątpliwości pomogą katalogi producentów. A jeśli wątpliwości pozostaną prosimy o kontakt, a nasi sprzedawcy pomogą ustalić właściwe do modelu samochodu klocki hamulcowe.

  ATE  TRW  Valeo  A.B.S.  Samko

 • osprzęt

  Klocki hamulcowe - osprzęt do montażu, wiele wersji klocków wymaga dodatkowo różnych części montażowych, zawleczek, klinów sprężynek itd. W naszej ofercie pełny wybór osprzętu do montażu klocków hamulcowych Citroen/ Peugeot/ Renault/ Dacia znajdują się produkcje oryginalne ATE, TRW oraz zamienniki OJD.

  Dobór właściwego zestawu montażu klocków hamulcowych ułatwia opis zastosowany przy kompletach klocków, można też sprawdzić w katalogach producentów lub przysłać zapytanie do obsługi naszego sklepu.

  TRW  ATE  OJD