POPYCHACZE ZAWORÓW

Producenci

Nasi dostawcy części samochodowych
{* *}

Śledź nas na Facebooku

POPYCHACZE ZAWORÓW
POPYCHACZE ZAWORÓW

Popychacze zaworu, czyli urządzenia pośredniczące pomiędzy wałkiem rozrządu a zaworami silnikowymi. Możemy proponować nowe zamienniki lub oryginały, czasami także używane.

Jeśli w kategorii głównej nie widać produktów należy otworzyć podkategorie klikając w ich nazwy.

POPYCHACZE ZAWORÓW W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • dźwigienka

  Dźwigienka zaworowa, pomiędzy wałkiem rozrządu a popychaczem czasami potrzebny jest pośrednik, to właśnie nazywamy dźwigienką zaworu. Potrzebne bywają w sytuacji uszkodzenia rozrządu, zderzenia zaworów z tłokami itd. Dostępne są w zamiennikach lub oryginalne.

 • pozostałe

  Popychacz zaworowy mechaniczny, typu pręt (laska) stosowany w tych silnikach, w których wałek rozrządu jest osadzony w bloku silnika a nie w głowicy i odległość zaworu od wałka jest dość duża. Wówczas jako popychacz pośredni służy tzw laska popychacza. Dotyczy to starszych modeli silników. W oryginale mogą nie być już dostępne. Proponujemy zamiennikach lub używane.

 • hydraulicz

  Popychacze zaworów w najnowszej wersji to samoregulujące luz zaworowy popychacze hydrauliczne. Dostępne nowe w oryginale lub w zamiennikach.

 • szklanka

  Popychacze zaworowe, mechaniczne, tzw szklanki (wygladają jak metalowe kieliszki), w naszej ofercie zarówno nowe, jak i używane, zamienniki i oryginały. W niektórych modelach np Renault stanowią jednocześnie podkładkę regulacyjną luzu zaworowego.