ZAWIESZENIE

Producenci

Nasi dostawcy części samochodowych
{* *}

Śledź nas na Facebooku

ZAWIESZENIE
ZAWIESZENIE
Zawieszenie samochodu, to najogólniej ujmując zestaw elementów które łączą pojazd właściwy z kołami, a więc amortyzatory ze sprężynami, resory, rama zawieszenia silnika z wahaczami, układ stabilizacji przechyłów, tylna oś z podzespołami itd... Wśród części do samochodów francuskich to jedna z ważniejszych kategorii, samochody francuskie znane są z komfortu i płynnej jazdy a więc zawieszenie te samochody mają szczególnie czułe. W naszej ofercie pełny wybór części zawieszenia do Citroen, Peugeot, Renault, Dacia.

Jeśli w kategorii głównej nie widać produktów, należy otworzyć podkategorie klikając w ich nazwy.

w doborze właściwych elementów zawieszenia mogą pomóc katalogi on-line producentów części z naszej oferty,

takich jak: TRW,   RTS DYSTALOSA,   FEBI,

ZAWIESZENIE W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • AMORTYZACJA

  Amortyzacja w samochodach francuskich Citroen, Peugeot, Renault i Dacia ma szczególne znaczenie.

  W tej kategorii można znaleźć amortyzatory, sprężyny zawieszenia i wszystkie elementy montażowe amortyzacji od najlepszych europejskich producentów.

  Jeśli nie widać produktów w kategorii, należy kliknąć w nazwę podkategorii.

 • BELKA TYŁ

  Zawieszenie tylne samochodu, to zazwyczaj belka z wahaczami i drążkami skrętnymi lub sprężynami i amortyzatorami. W naszej ofercie mamy kompletne tylne zawieszenia do samochodów francuskich w wersji po regeneracji (dotyczy tych modeli, w których jest co regenerować w tym zawieszeniu).

 • STABILIZACJA

  Stabilizacja przechyłu w samochodach, to układ prosty w budowie, ale najszybciej odczuwajacy nierówności na drodze i najszybciej przez to uszkadzjący się. Składa się z głównego drążka stabilizatora montowanego do ramy zawieszenia silnika poprzez gumowe poduszki (u nas nazwane: guma stabilizatora), oraz do wahaczy zazwyczaj poprzez łączniki, np z przegubami kulistymi, u nas zwane dalej łącznikami stabilizatora.

  Jeśli w kategorii głównej nie widać produktów nalezy otworzyć podkategorie klikając w ich nazwę.

 • pozostałe

  Pozostałe niesklasyfikowane w pozostałych kategoriach, różne elementy zawieszenia samochodu, takie jak: sworzeń drążka reakcyjnego, czy sworzeń sprężyny itp

 • resory i podzespoły

  Resory i elementy resorów, części do montażu resorów itd

 • WAHACZ PRZEDNI

  Wahacz zawieszenia przedniego i jego podzespoły, musieliśmy wydzielić tę kategorię i jeszcze podzielić na podkategorie tak dużo składa się na to elementów. Uszkodzenie polega zwykle na wybiciu sworznia albo tulejek metalowo-gumowych. Objawia się to stukami w zawieszeniu, ewentualnie "pływaniem" zamochodu.

  Jeśli w kategorii nie widać produktów, należy kliknąć nazwę podkategorii i wyświetlić liste produktów.